Kas roheline tee aitab paastuda?

Teatavasti on märts paastukuu, mil on õige aeg alustada paastuga ja viia välja organismist sinna talvel  kogunenud jääkained. 

Traditsiooniliselt kestab paast lihavõttepühadeni. Kui Sa paastud ilma arsti järelvalveta, siis üle 36 tunni paastuda ei tohi. Pikema paastumise puhul tuleb kindlasti konsulteerida arstiga.

Kuna paastumise ajal pead oma menüüst välja jätma paljud toiduained ning jooma väga palju, siis soovitame vesi asendada teega, kuna tee täidab rohkem kõhtu kui vesi.

Eriti hästi kustutab tekkivat näljatunnet ja janu kofeiiniga roheline tee, kus ühend EGCG (Epigallokatehiingallaat, inglise keeles EpiGalloCathechin-3-Gallate) aitab kaasa kalorite põletamisele. Seega just roheline tee  lülitab sisse inimese ainevahetuse ja seda kõrgendatud rasvapõletusprogrammis.

Rohelist teed valmistades  pea meeles, et roheline tee ei vaja nii pikka tõmbamisaega kui paljud teised teesordid, sest tee võib muutuda kibedaks. Üldjuhul 1-3 minutit on piisav, aga tasuks katsetada ja leida just endale sobiva maitsega tõmmis. Ja kindlasti pea meeles, et rohelise tee valmistamiseks kasutatakse  80-ne kraadist vett.

Kõige kvaliteetsemat rohelist lehtteed saad tellida e-poest.
Eelmine
Peata aja kulg
Järgmine
5 uut fakti, mida peab teadma rohelise tee nautimiseks

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: