Tee, milles põimub ida ja lääs

Lugematul hulgal inimeste jaoks – ja vahest ka Sinu jaoks – ei ole tee raviomadused mingi saladus. Sarnaselt meiega ei kasuta inimesed teed mitte ainult mitmekülgseks koduseks ravimiks eri hädade vastu, vaid ka kaalu langetamiseks, südame turgutamiseks, vähi vastu võitlemiseks ja vananemise aeglustamiseks. See supertoit annab jõudu ja mõjub koos puhaste toiduainetega, nagu puuviljad, ravitaimed, maitsetaimed ja vesi. Samas inimesed naudivad ka lihtsalt tassitäit teed selle maitse ja hea tunde pärast. Eriti külmadel aastaaegadel.

Kui Sa pole seda juba praeguseks kuulnud, siis pane tähele. Sinu tervis – mõistus, keha ja hing – võib sellest sõltuda. Tõenäoliselt on Sul juba üks suurepärane rahvapärane ravim tee näol köögikapis juba olemas. Aeg on hakata seda rohkem kasutama.

Kuid  Sa pead teadma veel ühest teest. See on Darjeeling Earl Grey tee, kus on põimunud ida ja lääs. Darjeeling Earl Grey on pärit Himaalaja ökoloogilisest istandusest, aga rikastatud naturaalse Itaalia bergamotiõliga.  

Uuringud on näidanud, et antioksüdandid supertoitudes, muu hulgas tees, eriti aga mustas tees käituvad kui ravimid ning üha põhjalikumalt uuritakse nende potentsiaalset võimet ravida haigusi ja aeglustada vananemist.

Me hoolime teie tervisest ja pakume ainult jõulukuul seda teed supersoodsalt ehk 250 grammi ainult 19 euro eest. Kuna laovarud vähenevad, siis soovitame kiiresti otsustada, tutvu /pood/darjeeling-earl-grey


 


Eelmine
Kui suur on Tea Campaign jalajälg
Järgmine
Kunst vananeda noorena

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: